Християна Гутева ще ръководи двубоя между Струмска слава и дубъла на ЦСКА 1948
Християна Гутева ще управлява срещата сред Струмска популярност и втория тим на ЦСКА 1948. Двубоят е от 29-ия кръг на Втора лига.
Ето всички назначения:
5 май 2023 година, петък, 17:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Етър (ВТ)
Горско стопанство: Димо Стоянов Димов АС1: Цветан Гошов Горанов АС2: Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ: Георги Иванов Иванов
СН: Живко Герганов Недялков
5 май 2023 година, петък, 20:00 ч.
ФК Литекс (Ловеч) - ОФК Беласица
Горско стопанство: Кристиян Младенов Тодоров АС1: Светослав Станимиров Стойчев АС2: Теодор Пешев Петров
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Георги Иванов Хаджийски
6 май 2023 година, събота, 18:00 ч.
ПФК Марица (Пловдив) - ФК Витоша (Бистрица)
Горско стопанство: Стефан Атанасов Гурков АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев
СН: Цветан Георгиев Георгиев
6 май 2023 година, събота, 18:00 ч.
Дунав Русе - Спортист 2009 (Своге)
Горско стопанство: Станимир Георгиев Тодоров АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Михаел Николаев Денчев
4-ТИ: Борис Борисов Попов
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
6 май 2023 година, събота, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл - Миньор (Перник)
Горско стопанство: Михаел Петков Павлов АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Александър Христов Апостолов
4-ТИ: Геро Георгиев Писков
СН: Тихомир Димитров Костовски
6 май 2023 година, събота, 19:00 ч.
ФК Созопол - ПФК Монтана
Горско стопанство: Мартин Живков Великов АС1: Мирослав Николаев Симеонов АС2: Живко Руменов Петров
4-ТИ: Светослав Иванов Лазаров
СН: Борис Димитров Борисов
8 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
ПФК Лудогорец II - ФК Крумовград
Горско стопанство: Петър Георгиев Кузев АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Кристиян Ботев Минков
4-ТИ: Тодор Недялков Киров
СН: Цветан Кръстев Кръстев
8 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
ФК Струмска популярност - ЦСКА 1948 II (София)
Горско стопанство: Християна Красимирова Гутева АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Иван Стефанов Иванов
СН: Георги Владимиров Игнатов
8 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - Ботев Пд II
Горско стопанство: Васил Петров Минев АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Дарин Василев Иванов
4-ТИ: Мартин Иванов Марков
СН: Тихомир Георгиев Боболов
Ето всички назначения:
5 май 2023 година, петък, 17:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Етър (ВТ)
Горско стопанство: Димо Стоянов Димов АС1: Цветан Гошов Горанов АС2: Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ: Георги Иванов Иванов
СН: Живко Герганов Недялков
5 май 2023 година, петък, 20:00 ч.
ФК Литекс (Ловеч) - ОФК Беласица
Горско стопанство: Кристиян Младенов Тодоров АС1: Светослав Станимиров Стойчев АС2: Теодор Пешев Петров
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Георги Иванов Хаджийски
6 май 2023 година, събота, 18:00 ч.
ПФК Марица (Пловдив) - ФК Витоша (Бистрица)
Горско стопанство: Стефан Атанасов Гурков АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев
СН: Цветан Георгиев Георгиев
6 май 2023 година, събота, 18:00 ч.
Дунав Русе - Спортист 2009 (Своге)
Горско стопанство: Станимир Георгиев Тодоров АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Михаел Николаев Денчев
4-ТИ: Борис Борисов Попов
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
6 май 2023 година, събота, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл - Миньор (Перник)
Горско стопанство: Михаел Петков Павлов АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Александър Христов Апостолов
4-ТИ: Геро Георгиев Писков
СН: Тихомир Димитров Костовски
6 май 2023 година, събота, 19:00 ч.
ФК Созопол - ПФК Монтана
Горско стопанство: Мартин Живков Великов АС1: Мирослав Николаев Симеонов АС2: Живко Руменов Петров
4-ТИ: Светослав Иванов Лазаров
СН: Борис Димитров Борисов
8 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
ПФК Лудогорец II - ФК Крумовград
Горско стопанство: Петър Георгиев Кузев АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Кристиян Ботев Минков
4-ТИ: Тодор Недялков Киров
СН: Цветан Кръстев Кръстев
8 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
ФК Струмска популярност - ЦСКА 1948 II (София)
Горско стопанство: Християна Красимирова Гутева АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Иван Стефанов Иванов
СН: Георги Владимиров Игнатов
8 май 2023 година, понеделник, 18:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - Ботев Пд II
Горско стопанство: Васил Петров Минев АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Дарин Василев Иванов
4-ТИ: Мартин Иванов Марков
СН: Тихомир Георгиев Боболов
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ